Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

MUSICA ANGELICA

MUSICA ANGELICA
 
Lucie Fajkusové (harfa)
Magdaléna Malaníková (zpěv)
 
 
 
Lucie Fajkusová vystudovala konzervatoř v Brně, následně pokračovala ve studiu u prof. Váchalové v Praze. Během studijního pobytu v Praze spolupracovala s mnoha hudebními tělesy, např. Hudební divadlo Karlín, Státní opera Praha, FISYO, Komorní filharmonie Pardubice apod. Po absolutoriu byla přijata na Solihull College ve Velké Británii, kde se věnovala studiu anglického jazyka. Po svém návratu do ČR působila jako lektorka angličtiny na UTB ve Zlíně a současně byla stálou členkou Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně, kde strávila téměř 20 let. Od roku 2013 se věnuje výuce dětí hry na harfu a klavír a realizuje svá vlastní sólová vystoupení. 
 
Magdaléna Malaníková se momentálně naplno věnuje nejenom vysněnému projektu Musica Angelica, ale také kapele, která nese název
The Same Old Story, kde se setkáte i s její vlastní tvorbou. Další novinkou je, že se stala členkou Avion Big Bandu a Velkého dechového orchestru města Zlína. Dále ji můžete také vídat při recitálech s pianistou Štěpánem Holíkem, divadelním souborem Pasma Tri Těatr, Smyčcovým komorním orchestrem žáků a učitelů ZUŠ Morava a s dalšími formacemi. Mimo jiné moderovala na rádiu Rock Max, nebo uváděla i známé festivaly. V současné době se také zabývá studiem Muzikoterapie v Olomouci.
 

odkazy :

https://www.facebook.com/Musica-Angelica-1591831197575379/

 
 

TOPlist