Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

MUSICA ANGELICA

MUSICA ANGELICA
 
Lucie Fajkusové (harfa)
Magdaléna Malaníková (zpěv)
 
 
 
Lucie Fajkusová vystudovala konzervatoř v Brně, následně pokračovala ve studiu u prof. Váchalové v Praze. Během studijního pobytu v Praze spolupracovala s mnoha hudebními tělesy, např. Hudební divadlo Karlín, Státní opera Praha, FISYO, Komorní filharmonie Pardubice apod. Po absolutoriu byla přijata na Solihull College ve Velké Británii, kde se věnovala studiu anglického jazyka. Po svém návratu do ČR působila jako lektorka angličtiny na UTB ve Zlíně a současně byla stálou členkou Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně, kde strávila téměř 20 let. Od roku 2013 se věnuje výuce dětí hry na harfu a klavír a realizuje svá vlastní sólová vystoupení. 
 
Magdaléna Malaníková se momentálně naplno věnuje nejenom vysněnému projektu Musica Angelica, ale také svojí kapele, která nese název
The Same Old Story, kde se setkáte i s její vlastní tvorbou. V Praze natočila album s názvem Madelaine, které skrývá 13 zhudebnělých básní. Spolupracuje také momentálně s Avion Big Bandem, VDO Zlín, F-DUR Jazzbandem, Tokyem, apod. Občas ji můžete také vídat i s divadelním souborem Pasma Tri Těatr pod vedením Martina Pášmy. Mimo jiné moderovala na rádiu Rock Max, nebo uváděla i známé festivaly. V současné době se zabývá studiem Muzikoterapie v Olomouci. 
 
 

odkazy :

https://www.facebook.com/Musica-Angelica-1591831197575379/

 
 

TOPlist