Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

KONTAKT

 

 

 Magdaléna Malaníková 

email: m.madelaine@seznam.cz 

facebook : https://www.facebook.com/madelaine.davida

http://http://bandzone.cz/fan/mmadelaine

telefon : 605 296 246

 

 

Lucie Fajkusová

http://www.harfazlin.cz/kontakty.html

email : lucka@harfa

facebook : https://www.facebook.com/lucie.fajkusova.92

telefon : 776 692 711

 

 

 

 

Hudba je mojí srdcovou záležitostí takřka od dětství. Začalo to působením ve sboru a zhruba od 

17 let jsem začala vystupovat s řadou kapel různých žánrů. Před pár lety jsem natočila v Praze zatím největší projekt s názvem Madelaine, který obnáší 13 zhudebněných básní. Když mě někdy náhodně políbí múza, občas skládám hudbu i texty, ale nejraději stojím přeci jenom za mikrofonem a nechávám se tak unášet na vlnách not. Z hudebních nástrojů jsem si v kapelách vyzkoušela bicí, kytaru, flétnu a snad se mi doufám jestě v tomto životě poštěstí harfa, což je úchvatný a nadpozemský nástroj!

Kromě hudby jsem měla to štěstí strávit nějaký čas v moderátorském křesle na Rock Maxu. Nezapomenutelný zážitek byl rozhodně rozhovor s Uriah Heep a Rainbow.

V současné době mě můžete vidět a slyšet v kapele The Same Old Story. Vystupuji také se svým recitálem v kterém mne doprovazí pianista Štěpán Holík, akordeonista Fanda Dominec a spousta dalších zajímavých hostů. Velkou zálibou a vášní je také učinkování v divadelním souboru Pasma Tri těatr Martina Pášmy a hostování v F-dur Jazzband a v Tokyu, kde vystupuje i vynikající baskytarista Dave Mendez z bandu Janka Ledeckého.

S kapelou THE SAME OLD STORY jsme nedávno měli tu čest vystoupit na vyhlášeném 19. ročníku Bluesového podzimku v Drive Clubu na zámku v Holešově, kde jsme se na pódiu setkali s řadou zajímavých jazzových a bluesových špiček, kterými byli Nick Schnebelen band a Cheap Tobacco.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

TOPlist